Заеби нормално! Лудите девојки се подобри во сексот и љубовта!

Драги дами, се извинуваме ако се навредивте од насловот, но со читање на текстот ќе сфатите дека ова не е воопшто навреда, туку поттик да бидете малку поопуштени и пооткачени во врската.

zaebi-normalno-ludite-devojki-se-podobri-vo-seksot-i-ljubovta-1

Епитетот луда девојка не означува ментално болна, туку етикетира девојки кои знаат што значи лудо во вистинска смисла и девојки кои посакуваат да се однесуваат лудо, но немаат храброст.

Па девојки еве зошто треба и вие да го заебите нормалното однесување и да бидете луди во вистинска смисла како што посакувате.

Бидејќи докажано е дека лудите девојки се подобри во сексот и љубовта, а еве и зошто!

Сакаат со цело срце

Лудите девојки сакаат со цело нивно лудо срце, оставајќи ве полудени после периодот поминат со нив.

Доколку мажите би одбирале сопруга, сигурно би избрале луда девојка бидејќи со неа ќе си поминуваат постојано лудо и незаборавно, воедно ќе се чусвтвуваат лудо сакани и вљубени.

Сакаат да експериментираат во сексот

Лудата девојка нема со цензура да ти каже дека сака секс сега, веднаш, на маса или во јавност.

Таа знае дека не треба да се срами од својата сексуалност и сака да експериментира во кревет бидејќи има див сексуален дух кој сака да го смири преку страстите.

И баш и е гајле какво мислење ќе имате вие за неа доколку се изјасни јасно и гласно што сака да прави во кревет со вас.

Имаат авантуристички дух

Лудите девојки имаат авантуристички дух кој секогаш ќе го пренесуваат на вас. Со нив секојдневието ќе ви биде авантура бидејќи не можат да седат на едно место и да уживаат во монотонијата со вас.

Тие сакаат да уживаат во животот!

Имаат убивствен стил

Нивната лудост се одразува врз нивниот стајлинг кој е секогаш  убивствен, необичен и привлечен за око. Лудата девојка не се срами да облече нешто што неа и се свиѓа доколку општеството би го осудувало.

Таа гледа неа да и е убаво и удобно, а вас не ви преостанува ништо освен да и се восхитувате на смелоста!

Секогаш се главни на најоткачената забава

Никогаш не прашувајте се дали ќе најдете карти за најоткачената забава во градот или пошироко, лудата девојка секогаш ги има прва картите во рака.

Ниту една забава со неа нема да остане само обично излегување, бидејќи таа е секогаш главна и центар на внимание, па со неа мора да си поминете откачено и топ!

Не постои почувствителна девојка од луда девојка

Иако се луди и откачени, сепак имаат чувства, можеби и повеќе од нормални девојки кои знаат да бидат расипани и покрај невиниот израз и културното однесување.

Нема постои почувствителна девојка од лудата девојка, затоа кога еднаш ќе ја најдете, не испуштајте ја од раце.

Верувајте ќе полудите без неа!

Посетено 10.397 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

Watch Rascal Does Not Dream of Bunny Girl Senpai Episode 8 (https://animefreak.ws/m/jbGG/ep-8) at AnimeFreak animefreak my hero academia

Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? II (Dub) Episode 12 at GoGoAnime my hero academia heroes rising gogoanime