Во Тетово на Бензинска пумпа се случи чудо!

cudo na benzinska pumpa vo tetovo_mome

Вчера на бензинска, еден дечко стае бензин за 2.000 денара…. Доживеа овацие од нас останатите возачи а пумпаџиете му постелија црвен тепих при излагање од бензинската.

Посетено 57.623 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

Watch Our Last Crusade or the Rise of a New World (Dub) Episode 4 (https://animeheaven.pro/m/XkNQ/ep-4) at website https://animeheaven.pro. See more animeheavenru

That Time I Got Reincarnated as a Slime: Tales - Veldora's Journal (Dub) Episode Full at ANIMEFLIX one piece animeflix