ВАСКО АТАНАСОВ

utrinsko kafe baner CRN tenok

Bugatti Bistro, Skopje City Mall, Macedonia
Васко “Farel Cigar


Првото утринско кафе е секогаш знак за почеток на мојот работен ден. Кафето го пијам или дома или во канцеларија, а тоа е најчесто еспресо со мала доза на ладно млеко. До пладне, без исклучок и ако тоа го дозволуваат обврските кафето е верна придружба на првата пура во денот која во друштво или соло ја конзумирам во некое од скопските кафулиња. 

 

 

Посетено 853 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

https://animedao1.com/. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

High School DxD Episode 9

AnimeDao Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba (Dub) Episode 24

AnimeDao How a Realist Hero Rebuilt the Kingdom

english dubbed anime Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

My Hero Academia Season 5 Episode 17