Утринско кафе со Жарко Димитриоски

Утринско кафе со Жарко ДимитриоскиЕден на Еден

Жарко Димитриоски - Еден на Еден
Жарe – Еден на Еден

Кафе наутро не пијам… Дали кога ќе станам од спиење ќе се напијам кафе или не, ич не ми прави разлика. Секој ден ми започнува со неколку работни состаноци каде секој втор е “престапен” (на тој не се пие кафе), за нели да не ми дојде премногу. Кафе во кое најмногу уживам е она што оди со монтажата на “Еден на Еден”, а денеска ја монтираме емисијата со Даниел Кајмакоски што ќе оди во недела, така што тоа кафе – едвај го чекам!

Гледајте го Даниел Кајмакоски во Еден на Еден, оваа недела во 20:30 часот. 

Посетено 1.137 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

AnimeFreak: Gibiate anime episode 12 online free at https://animefreak.ws animefreak dororo

Shonen Maid (Dub) Episode 12

Website https://4anime.biz: Watch Holy Knight 4anime Episode 2 persona 4 animation crunchyroll

GoGoAnime: JOKER 4th Season anime episode 13 online free at https://gogoanime.be animes online

Pokerinside: http://www.pokerinside.com/profiles/view/435091

Magcloud: https://www.magcloud.com/user/animefreakws