НАТАША АРСОВА ЈАНЕВСКИ

utrinsko kafe baner CRN tenokKIMBO LOGO banner

natasha

Наташа Арсова Јаневски
проект менаџер во Томато Продукција

Кафе не пијам повеќе од три години,едноставно никогаш не сум била негов љубител, но од друга страна пак,го обожавам мирисот на тазе измелено и убаво приготвено кафе. Денот обично го започнувам со голема чаша свежо цеден сок кој го пијам во друштво со ќерка ми дома или со шоља топол чај на работа. Не сум човек кој негува одредени секојдневни ритуали,едноставно денот ми е доста динамичен,па се обидувам да го “зграпчам” уште во првиот миг штом отворам очи.

Посетено 959 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

watch anime free. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

Redo of Healer Episode 11

anime freak tv DARLING in the FRANXX (Dub)

anime freak site Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train (Dub)

AnimeFreak The Misfit of Demon King Academy: History’s Strongest Demon King Reincarnates and Goes to School with His Descendants

Record of Ragnarok Episode 5