МОНИКА ТАСЕВА

utrinsko kafe baner CRN tenokKIMBO LOGO banner

МОНИКА ТАСЕВА – технички менаџер во Media Solutions
МОНИКА ТАСЕВА – технички менаџер во Media Solutions

Оваа недела ми се случија многу убави работи. Конечно го добив најпосакуваниот прстен за една девојка :), станав сертифициран Google партнер и поради тоа овие денови со најголемо задоволство ги пијам утринските кафиња во друштво на моите колеги со кои заедно ги финализираме подготовките околу манифестацијата “Сајт на Годината 2014”. Ја користам оваа прилика да ги повикам сите посетители на овој интересен и исклучително забавен сајт да ги номинираат своите омилени сајтови и да гласаат за нив. Прогласувањето на најдобрите ќе се одржи на 11 декември во фоајето на МОБ. Се гледаме таму…

Посетено 1.622 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

Aniwatch - Free Anime Streaming Online - Aniwatch Official. Aniwatch Anime is another website offering audience to watch anime for free and viewers so far are quite impressed with the user-friendly interface

AniWatch My Hero Academia Season 3 Episode 21

anime sites SK8 the Infinity (Dub)

AniWatch BANANA FISH Episode 23

Naruto (Dub) Episode 218

AniWatch My Hero Academia Season 3 Episode 20