КОСТА ЦВЕТКОВИЌ

utrinsko kafe baner CRN tenokKIMBO LOGO banner

Прим.др. Коста Цветковиќ ,дерматовенеролог
Прим.др. Коста Цветковиќ ,дерматовенеролог  – Дерма Плус

Без кафе сабајлечки ретко кој го започнува денот па и ја не сум нешто подобар. Е сеа по него одма иде уште едно на работа па уште едно поручек и некако успевам да се задржам на 3.  Со оглед на напорните работни саати и хаосот на денот(гужви, галами и сообраќај)  ова мало утринско  intermezzo  и те како е добредојдено. Освен тоа, одличен повод е да скршиш некој ред муабет со познат или близок за се што ти праи кеиф, те иритира или ти лежи на срце. А тие што се фазон сабајлечко радио и дневна штампа им препорачувам една една шољица кафе и добар, вреден им ден.

Посетено 1.852 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

Scarlet Nexus (Dub) Episode 4

Website https://animedao.nl: Watch Now and Then, Here and There animedao Episode 13 animedao dragon ball z

Website https://twistmoe.net: Watch Monkey King: Hero Is Back (Dub) twistmoe Episode Full free anime

AnimeKisa: Girls Bravo anime episode 11 online free at https://animekisa.in watch anime online

Animeflixnl mystrikingly: https://animeflixnl.mystrikingly.com/

Glose: https://glose.com/u/gogoanimebe