Утринско кафе со Ева Кајчевска Миленковиќ

Ева Кајчевска Миленковиќ

Денот ми почнува со задолжително труско кафе (приготвено од мојот сакан сопруг Нино). Додека го пијам кафето гледам(повеќе слушам, отколку што гледам) утринска програма и правам проверка на обврските кои Ме чекаат во текот на денот. Утрото е нај релаксираниот дел од работниот ден, а за остатокот од денот, несакате ни да знаете … А за викенд ви предлагам да се рекреирате во природа. Имајте убав и спокоен викенд.
Посетено 1.423 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

Watch Hortensia SAGA Episode 1 at AnimeHeaven anime heaven org

Watch High School DxD BorN (Dub) Episode 6 (https://animeplanet.cc/m/ROXA/ep-6) at website https://animeplanet.cc. See more anime planet overlord