ЕРОЛ МУМИНОВИЌ

utrinsko kafe baner CRN tenokKIMBO LOGO banner

Ерол Муминовиќ Вип Оператор
Ерол Муминовиќ, Вип Оператор
Мојот утрински ритуал со каето умре со последното кафе од тетка Душка додека работев во Проксима. Влегуваш на работа и те дочекува Дуци со насмевка, што значи се е спремно. Десктоп а не лаптоп, весник да се исцрнат прстите од оловче и турско кафе со кајмак што може да издржи џамлија да не пропадне и пепељара спремна да прими една кутија цигари. Сега станувам и како начитан од порталите пијам цеден сок, овесна каша и следи кафе од кафемат. Како и се во градов и кафето не е тоа што беше.

[youtube height=”HEIGHT” width=”WIDTH”]https://www.youtube.com/watch?v=FlhLs3HT9Ak[/youtube]

Посетено 1.063 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

ANIMEFLIX: Aquarion anime episode 26 online free at https://animeflix.nl my hero academia heroes rising animeflix

Watch anime online for free at WCOStream anime websites

Website https://gogoanime.be: Watch Key the Metal Idol gogoanime Episode 15 tokyo ghoul gogoanime

Animepahe: Birthday Wonderland (Dub) anime episode Full online free at https://animepahe.cc dubbed anime

Hypothes: https://hypothes.is/users/gogoanimelol

Video-bookmark: http://www.video-bookmark.com/user/gogoanimebe