БРАНКО РАФАЈЛОВСКИ

utrinsko kafe baner CRN tenokKIMBO LOGO banner

Бранко Рафајловски – ABC Rent a Car

 

Утринското кафе ми е најубаво после богатиот доручек, но скромно(без цигара), на здравје нека ни е непушачи. Секогаш уз кафето следуваат и утрински деловни контакти, а вообичаено во било кој дел од денот постои моментот, “ај на кафе” можност која ретко кој ја одбива.
Кафето треба да е: “црно како жена, горко како љубов и слатко ако го пиеш со пријатели”.

 

Посетено 486 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

WCOStream: Happy☆Lesson (TV) anime episode 13 online free at https://wcostream.cc wcostream amazing world of gumball

Website https://animekisa.in: Watch To Heart animekisa Episode 13 watch animes

ANIMEFLIX: Cosmic Fantasy: Ginga Mehyou no Wana anime episode Full online free at https://animeflix.nl danganronpa animeflix

Watch Dash! Yonkurou Episode 25

Teachertube: https://www.teachertube.com/user/channel/gogoanimelol

Starity: https://starity.hu/profil/293889-animefreakws/