БОЈАН ТОДОРОВ

utrinsko kafe baner CRN tenokKIMBO LOGO banner

bojan todorov_majkatiitatkoti
Бојан Тодоров – Бојчо (Sales Representative за Jägermeister)

Првото утринско кафе го пијам со колегите од  TIM POINT, на тераса, над семафорот на Водњанска. Дали од кафето или од бучавата од метежот под нас, не знам ама после ововој неодминлив ритуал јас сум свеж и спремен да го фатам денот. Моите обврски се различни секој ден, некогаш средување на E-mail, состаноци, или пак посета на скопските кафулиња и локали со кои соработуваме. Ја сакам својата работа поради нејзината динамика и слобода на движење. Баш супер, нели?

Посетено 941 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

AnimeFreak - Watch Anime Online for Free. Subbed & Dubbed. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

AnimeFreak SK8 the Infinity Episode 10

AnimeFreak Dragon Ball (Dub)

animefreaks official website AnimeFreak Tokyo Revengers (Dub)

online anime Seirei Gensouki: Spirit Chronicles

Redo of Healer