Универзитет за Туризам, честитки за уште една успешно завршена година!

UTMS 2univerzitet za turizam partyЗавршувањето на оваа академска година ќе се обележи како и секоја година на платото пред УТМС со забава.
Тема на забавата: LATINO PARTY
Dress code: во боите на Латино музиката.
Датум: 05.06.2014 (ЧЕТВРТОК)
Почеток: 21:00 часот.

Посетено 476 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

free anime online. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

free anime Death Note (Dub)

Attack on Titan Episode 22

animeheaven AnimeHeaven Attack on Titan Season 2 (Dub)

JoJo's Bizarre Adventure: Golden Wind (Dub)

AnimeHeaven Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mugen Train Arc Episode 5