Тажната Приказна За Пингвинот И Флашата Вино

Оваа илустрација всушност требала да биде основа за некоја детска книга. Но откако авторот Олег Бородин приметил дека пингвинот изгледа доста очајно и сериозно, решил да ја смени насоката на приказната.

Посетено 467 пати

JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is Unbreakable (https://gogoanime.be/m/DEr) Episode 39 at GoGoAnime gogoanime my hero

Shingeki no Kyojin: Chronicle Episode Full at website https://kissanimeonline.com kissanime real website