Спремни за 1ви септември за прв школски ден

diesel-naslovna_majkatiitatkoti

На 31 август стандард процедура било идење купување Дизел фармерка, Аир Макс патика, Бенетон блузонче, а девојките Рипле…

Posted by Pane Hristopulos on Thursday, August 31, 2017

Посетено 272 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!