Социјалистичките викендици по нашите планини…

Или што би се рекло:

-Си купив споменик на социјалијалистичкото благостање во Екс-Југославија, или кај народот попознато како викендица!

Посетено 853 пати

Watch Pokemon Journeys: The Series Episode 50 at website https://animeheaven.pro. See more animeheaven attack on titan

Sword Art Online Alicization War of Underworld (https://funimationfree.com/m/mry5) Episode 12 at website https://funimationfree.com. See more best anime on funimation 2020