Премалку љубов, премногу заебано!

[fblike]

premalku-ljubov-premnogu-zaebano-1.jpgВелиш дека си премногу за мене, не можам да те крепам.
Епа за прв пат си во право, да ти кажам, навистина си премногу…
… глупав, премногу си нарцисоиден, премногу си несамоуверен, премногу си тврдоглав, неодлучен, себичен…
Навистина си премногу како што гледаш, м?
А јас секогаш ти бев премалку и ти пак не можеше да ме крепиш, бидејќи си слабак!
Ти бев премалку посветена, премалку изживеана, премалку те чекав, премалку те сакав, премногу те разбирав, и премногу ти попуштав и на крај сето се измеша како чорба…
…не се знае повеќе што беше премногу, а што премалку! Кој го даваше првото, а кој второто, само знам дека јас премногу те сакав, а ти премалку ми возвраќаше и на крај премногу ме заеба!
Е, фала ти премногу!
Посетено 2.653 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

TwistMoe: eX-Driver (Dub) anime episode 6 online free at https://twistmoe.net anime online

Scissor Seven Episode 10

https://animeflix.nl watch animes

Girls & Panzer Movie: 3-pun Chotto de Wakaru!! Girls & Panzer Episode Full

Player: https://player.me/gogoanimebe/about

App roll20: https://app.roll20.net/users/9451130/gogoanimebe