Почнав да ги посетувам родните села на скопјани кога бегам надвор од својот град…

Пробав да напраам добра фотка, којзнае дали ми успеа оваа илинденска композиција…

Неколкуте паркирани аута успеав да…

Posted by Sašo Piževski on Sunday, August 2, 2020

.
Пробав да напраам добра фотка, којзнае дали ми успеа оваа илинденска композиција….

Неколкуте паркирани аута успеав да не ми влезат у кадар, а со луѓето од овие краишта кои што деноиве ги запознавам и ги глеам прв пут у живот бев на излет и си пројдов преубаво, ко никад до сеа.

Можда е точно дека почнав да ги посетувам родните села на скопјани кога бегам надвор од својот град, ама верујте дека фино се забављам со тие мои сограѓани кои навистина се интересни луѓе со чисти души.

Фала им што ми ги развеселуваат деновите со радост и смеа. ❤

Посетено 2.063 пати

Website https://wcostream.cc: Watch Fate/stay night [Unlimited Blade Works] Season 2 wcostream Episode 13 wcostream dragon ball

ANIMEFLIX: Thermae Romae (Dub) anime episode 4 online free at https://animeflix.nl demon slayer animeflix

Website https://animebee.to: Watch Kyou no 5 no 2 (TV) animebee Episode 13 anime online

Website https://aniwatch.pro: Watch MONKART (Dub) aniwatch Episode 52 anime websites

Openlibrary: https://openlibrary.org/people/animeflixnl

Nhattao: https://nhattao.com/members/animefreak.2879667/