Погледнете Ја Првата Минута Од Новите “X-Files”

[fblike]
Да се ​​потсетиме на најважните моменти во кариерата на Фокс Малдер

dosie-x-teaser-pocetna_majkatiitatkoti

Телевизиската премиера на новите “Досиеја Икс” е закажана за 24-ти
јануари, но денес, полека ве воведеуваме во светот на натприродните
феномени и мистериозни случаи на агентите Малдер и Скали
Во едноминутниот клип од Фокс Молдер (кој повторно ќе го игра Дејвид Духовни) не потсетува на најважните моменти од минатата сезона со интересен колаж од фотографии кои ги покажуваат деталите на неговиот живот и целата животна опсесија за вонземјаните за кои Mulder верува дека ја киднапирале неговата сестра. Во краткото видео, Малдер не ја споменува неговата партнерка Дана Скули (Џилијан Андерсон), но ФБИ дуото наскоро, токму на 24 Јануари, повторно ќе се појави на телевизија, бидејќи тогаш започнува новата сезона. Да видиме за што станува збор.

Посетено 267 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

Watch Mahou no Angel Sweet Mint Episode 9

Infini-T Force (Dub) Episode 12

Watch anime online for free at AnimeDao animedao pokemon

GoGoAnime Watch anime online, English anime online HD

Torgi gov: https://torgi.gov.ru/forum/user/editDone/1431946.page

Experiment: https://experiment.com/users/animeflixnl