Модерната Верзија На Популарниот Ретро Модел На Реј-Бан

[fblike]

Ray-Ban Round Folding Classic

Реј-Бан модернизираше еден од неговите најстари и најпопуларни модели со нова рамка на преклопување
во неколку нови бои

 

Најпрактични модели се секогаш оние на виткање бидејќи тие завземаат најмалку простор и се идеални за сите видови на чанти. Моделот Round Folding Classic е со метални рамки кои во новата година се збогатени со неколку различни леќи во боја, но материјалот е по желба, може да биде мат, а не сјаен. Очилата се од заоблен тип во стилот на лудите 70-ти и имаат многу лесна рамка прилагодлива на носот, поради кои носењето станува уште поудобно.

Retro и cool, ова е моделот на “must have” список на многу фанови на очила за сонце со добар дизајн.


Посетено 858 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

Website https://animefreak.ws: Watch Eden of The East (Dub) animefreak Episode 11 watch anime online

The Hakkenden: Legend of the Dog Warriors (Dub) Episode 6

DARLING in the FRANXX (Dub) Episode 24

Devils and Realist (https://animetv.cc/m/w2p4) Episode 12

Animefreakws tumblr: https://animefreakws.tumblr.com/

Longisland: https://www.longisland.com/profile/gogoanimelol