MEЃУ НИВ ДВАЈЦА ИМА ХЕМИЈА

2

 

Се среќаваат на аголот дилер и купец. Дилерот под рака му дава амфетамин и LSD, а купецот брзопотезно му пушта неколку банкноти. Сето тоа го гледа цајкан. Пали цигари и си помислува ”Меѓу нив двајца има хемија”

 

Посетено 828 пати

AnimeHeaven anime websites: Watch Attack on Titan Season 3 Part 2 (Dub) Episode 4 (https://animeheaven.pro/m/nxBX/ep-4)

ANIMEFLIX animeflix sailor moon: TONIKAWA: Over the Moon For You Episode 12