Мајките што марихуаната ги направила подобри родители (Видео)

Оваа е контроверзната група на мајки од Калифорнија каде што канабисот е легален за медицински цели, тврди дека марихуаната и ги подобрила родителските способности

Посетено 1.104 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!