Кога ќе те видам, ми станува…жешко

koga-ke-te-vidam-mi-stanuva-zesko-1
Кога ќе те видам, а ти веќе се гледаш во мене, ми станува…жешко.

Кога ќе те видам, а ти веќе доаѓаш накај мене, ми станува…тешко дишењето.

Кога ќе те видам, а ти си ми толку блиску што ги гледам твоите зеници како се шират ми станува…заматен видот.

Кога ќе те видам како полека ме бакнуваш на врат, ми се крева…секое влакненце на моето тело.

Кога ќе те видам како ме соблекуваш полека, ми станува…ладно, сакам да ме стоплиш што побрзо.

Кога ќе те видам како си играш со твојот јазик таму долу, ми се крева…повторно секое влакненце на моето тело.

Кога ќе те видам како ме бакнуваш полека, бавно и страсно, ми станува…уште повеќе жешко.

Кога ќе те видам како навлегуваш во мене, ми станува…уште потешко дишењето.

Кога ќе те видам како се движиш напред, назад, ми станува…повторно заматен видот.

Кога ќе те видам како ме јадеш со поглед, ми станува…повторно жешко, посакувам да ме изладиш со бакнежи.

Кога ќе те видам, а ти повторно се гледаш во мене, ми станува…се ми станува, жешко, тешко, заматено, ладно, топло, млако…

Штета што не сум машко, цело време ќе ми се дигаше на тебе!

 

Посетено 6.322 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

Watch High School DxD Episode 4 at ANIMEFLIX animeflix banana fish

Watch JoJo's Bizarre Adventure: Golden Wind (Dub) Episode 31 at website https://gogoanime.be gogoanime anime list