„Кафе Париз“ слави 25 години од своето постоење

Јубилеј за почит – 1/4 век  постоење на угостителски објект кај нас е реткост…
cafe-pariz-naslovna_majkatiitatkoti

Журката по овој повод ќе се одржи во сабота на 10. септември,
за повеќе информации и резервации кликни ТУКА

[youtube height=”HEIGHT” width=”WIDTH”]https://www.youtube.com/watch?v=JwYX5Wfu7C0[/youtube]

escapetravel baner DOLG text

Посетено 555 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

ANIMEFLIX animeflix sailor moon: JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is Unbreakable (Dub) Episode 39

WCOStream wcostream pokemon: Watch Death Note (Dub) Episode 8 (https://wcostream.cc/m/gMaR/ep-8)