Јас сум Бела – дебела и на Водно одам во сабота и недела

Јас сум Бела – дебела
и на Водно одам во сабота и недела.
Од трета смена Фросе си дојде,
но не и дозволив на спиење да појде.
Само трчам, само шетам, на тие со точаци многу им сметам.
Носам на мене само весели бои,
и селскиов елек мене фраерски ми стои.

Фејсбук статус: Фросина Ѓорѓиовска

Посетено 1.695 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

https://aniwatch1.com/. Aniwatch Anime is another website offering audience to watch anime for free and viewers so far are quite impressed with the user-friendly interface

One Piece

AniWatch My Hero Academia Season 2 (Dub) Episode 23

Attack on Titan (Dub) Episode 19

AniWatch Boruto: Naruto Next Generations (Dub)

AniWatch That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2 Episode 11