Јас и Српската Моцарела

Србите се махери
за младо сирење и кајмак
ама за моцарела frown emoticon
Не знам што да и’правам на оваа,
дали да ја исечам на тенки кришки
и да ги користам како плочки кога
ќе го реновирам вц-то
или да ја фрлам во Вардар
па Грците нека му ја мислат
Посетено 402 пати

4Anime - Watch English Anime Online For Free in HD | 4Anime.biz. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

anime to watch Boruto: Naruto Next Generations

That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2 Part 2

Attack on Titan Final Season Episode 10

4Anime Pokémon Journeys: The Series Episode 91

Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation