Ја гледам сиротата на каса, купила брокула…

Седиме екипа у кафана, доаѓа другар ултимативно скиснат…

-Шо ти е бе?

-Абе преска у маркет, ја гледам сиротата на каса, купила брокула…

-И шо има веза?

-Ваљда решила да се разведува!!!

Посетено 1.959 пати

The Testament of Sister New Devil (Dub) (https://crunchyrollfree.com/m/Q2Xq) Episode 12 at website https://crunchyrollfree.com my hero academia heroes rising watch online crunchyroll

Watch Dragon Ball Z Episode 187 at GoGoAnime gogoanime kiss