Хокаидо: Градина на звукот (Видео)

gradnia na zvukot-pocetna_majkatiitatkoti

Преубава глетка со интересни звуци, погледнете го видеото…

[youtube height=”340″ width=”580″]https://www.youtube.com/watch?v=g1_B0YhwMVE[/youtube]

Посетено 503 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!