Го знам пинот на Александар Македонски

[fblike]по медиуми
– знам дека власта се спрема да апси познат бизнисмен
– јас знам кој го уби Трајковски
– јас знам, јас знам..сите нешто знаат
и се прчат по медиуми и ништо конкретно
не кажуваат
Е па јас му го знам пинот на Александар Македонски
знам кај му е гробот и знам кај ги криел цигарите
како мал и ќе си ќутам додека вие не кажете што знаете
Text-to-speech function is limited to 100 characters
Посетено 504 пати

GoGoAnime one punch man season 2 gogoanime: Dr. Stone (https://gogoanime.be/m/aYp9) Episode 24

WCOStream wcostream hunter x hunter: My Hero Academia (Dub) (https://wcostream.cc/m/ae1K) Episode 13