БЕГАМ

begam_baronessa
Бегам од твојата мистерија, од твојот разврат
бегам од се она што ти страстно го љубиш
го возвишуваш
оној мој свет, скирен во постела од свила
оној мој одраз во ноќта…
оној мој копнеж….
Твојот алхохол за мене е поезија
секој дим од цигара ми е стих…
а твоето дело е како оргазам за телово
Душава ја оставам за она поголемото,
онаа желба и разгор да го љубам твоето јас…
Посетено 497 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

KissAnime: Fragtime anime episode Full online free at https://kissanime.mx kissanime gone

https://animekisa.in animes online

Website https://aniwatch.pro: Watch If I See You in My Dreams aniwatch Episode 3 anime stream

Scared Rider Xechs (https://twistmoe.net/m/xoe) Episode 12

Misterpoll: https://www.misterpoll.com/users/1386717

Roomstyler: https://roomstyler.com/users/gogoanimebe