Фчерашни Новости гледајте ги вечер пошто утре можда ќе биде касно

Десетта епизода на “Фчерашни Новости” на Телма во недела 19:10ч
FN leshoski-pocetna_majkatiitatkoti[fblike]
Екслузивно: Што пронајдоа биолозите во подножјето на Шар Планина
Истражување: Зошто сѐ повеќе млади Македонци бараат парче леб во САД
Неверојатно: Се степаа два мајмуна во Зоолошката градина во Скопје.
Нека не ве лажи сериозната најава, екипата на „Фчерашни новости“ и оваа недела подготви одлична епизода.
Епизодата број 10 може да ја погледнете на „Телма“ во недела во 19:10 часот.

[button color=”#fff” background=”#3A1B5A” size=”large” src=”http://majkatiitatkoti.com/tag/%D1%84%D1%87%D0%B5%D1%80%D0%B0%D1%88%D0%BD%D0%B8-%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B8/”]Можеби сте пропуштиле некоја епизода на “Фчерашни Новости”[/button]

Следете ги Фчерашни Новости на:  Фејсбук , Инстаграм  и Јутјуб 

baner-igor-forza

Посетено 372 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!