Експлозија На Бои Во Новата Колекција на Фарел за Адидас

Претставена е целата обновена линија на “adidas Originals Consortium Superstar”.

pharrelladidas_majkatiitatkoti

Фарел Вилиамс и познатиот бренд “adidas” конечно службено представија цел спектар на шарени патики
во новата еклектична колекција.

По најавата за соработката помеѓу Фарел Вилијамс и брендот Адидас, конечно ја дочекавме првата визуелна колекција на тенски патики, кои согласно со еклектичниот стил на Фарели, донесе цела низа бои на виножито и нема да биде тешко да се избере модел во саканата нијанса. Минатата година Pharrella Williamsa и adidas Originals лансираа колекција во која доминираа мотиви со точки која се рспродаде во рекордно време и затоа овогодишната колекција Superstar успешно ја продолжува соработката.  Новата колекција adidas Originals Consortium Superstar представена е во новиот број на часописот L’Officiel Hommes Italia, а продажбата на патиките во 30 различни бои почнува во март.

pharrelladidas01

pharrell-williams-x-adidas-originals_majkatiitatkoti

Посетено 501 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

https://aniwatch1.com/. Aniwatch Anime is another website offering audience to watch anime for free and viewers so far are quite impressed with the user-friendly interface

AniWatch Josee, the Tiger and the Fish

Fairy Tail (Dub) Episode 171

AniWatch Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Episode 5

online anime The Seven Deadly Sins: Dragon's Judgement

watch anime Boruto: Naruto Next Generations (Dub)