Еден шатор и многу планини

Карол Најнартовиц од Полска веќе шест години шета по различни планини во светот и го фотографира својот шатор на секоја од нив. Преферира слика на изгрејсонце и зајдисонце па затоа секогаш одбира добра локација за постаување на шаторот. Уживајте во серијалот од фотки насловен како ‘мобилен дом’.

 

Посетено 418 пати

Website https://animefreak.ws: Watch Gokujo.: Souda Onsen ni Ikou!! animefreak Episode Full animefreak bleach

4Anime Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Website https://animeheaven.pro: Watch Sword Art Online II animeheaven Episode 24 animeheaven one piece

AnimeKisa Watch anime online, English anime online HD

En eyeka: https://en.eyeka.com/u/gogoanimebe

Myanimelist: https://myanimelist.net/profile/animeflixnl