Еден на Еден: Запознај го тимот (Видео)

eden na eden2 - naslovna_majkatiitatkoti[fblike]
Запознајте го тимот на „Еден на Еден“, поточно дел од
момците и девојките сценаристи кои го создаваат
најгледаното ток-шоу во Македонија.
Заедно со Љубиша, Марина и Ива, на каучот кај Жаре гостува и стенд-ап комичарот Марјан Ѓорѓиевски, кој во деветтата сезона активно се приклучува на тимот на „Еден на Еден“ и ќе го гледаме во секоја следна епизода.

Еден на еден“ има и нов термин – секоја недела, 20:30 часот на Телма!

595х90 px-01

Посетено 427 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!