Е баш тоа е интернет

Ако некој постар по стоти пат те праша што е тоа Интернет, одговори му:
“Збир од информации што се простираат помеѓу два огласи за зголемување на пенисот”

Посетено 619 пати

AnimeTV google anime tv: Watch Boruto: Naruto Next Generations (Dub) Episode 81

KissAnime kissanime gone: Watch Kuro Gal ni Natta kara Shinyuu to shitemita. Episode 1 (https://kissanimeonline.com/m/ldY7/ep-1)