Џон Луис Повторно Со Преубава Новогодишна Реклама

John Lewis Christmas advertСе ближи Нова Година,   Џон Луис не престанува да изненадува со своите прекрасни новогодишни реклами.

Погледнете ја најновата реклама со пингвинот Монти и детенцето Сем.

[youtube height=”HEIGHT” width=”WIDTH”]https://www.youtube.com/watch?v=iccscUFY860[/youtube]


Музиката во заднина е каверот на Real Love  од Џон Ленон во изведба на Tom Odell ,  во клипот што следи е прикажано неверојатното пријателство помеѓу детенцето Сем и пингвинот Monty кој веќе цела година е тажен и коппнее за придружничка. Сем  ја сфаќа причината за неговата тага и му приредува изненадување пред Божиќ во вид на новиот пингвин пријател Mabel  
Посетено 1.031 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

AnimeHeaven - Watch HD Anime Online Free | AnimeHeaven.pro. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

watch anime dub So I'm a Spider, So What?

Attack on Titan Season 3 Episode 9

stream anime online AnimeHeaven JUJUTSU KAISEN

animeheaven BANANA FISH

JUJUTSU KAISEN (Dub) Episode 16