Пеачка со деколте како амбис и природна бунда…


Ме води чичко ми прв пат на певаљка…

Онаа, пее, меша, растура…

Чичко ми:

-Зјапаш а, епа ќе зјапаш. Синкооо, не се стрви џабе, на неа само бундата и е природна!!!

 

Посетено 2.521 пати

KissAnime watch anime: My Hero Academia 2 (https://kissanimeonline.com/m/z75P) Episode 25

AnimeHeaven boruto anime heaven: Watch Kuro Gal ni Natta kara Shinyuu to shitemita. Episode 1 (https://animeheaven.pro/m/0r24/ep-1)