“Чувари” држачи за велосипеди

[fblike]
“Чувари” ќе бидат поставени во бавчата пред “Mikser House” во Белград, ќе го оплеменат градскиот пејзаж, ќе овозможат ефикасно обезбедување на велосипедите и ќе укажат на значењето и позитивните ефекти од велосипедизмот.

drzac za tocakПобедник на конкурсот “Држач за велосипеди” е “Чувари” на авторите Јасна Дракуловиќ и Катарина Живковиќ.

 

Посетено 850 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

Tensei shitara Slime Datta Ken 2nd Season (https://animeplanet.cc/m/gL1q) Episode 1 at AnimePlanet anime planet me

The Misfit of Demon King Academy (https://animeflix.nl/m/wOoj) Episode 13 at website https://animeflix.nl highschool of the dead animeflix