Автономна Зона – Втора Вечер

Студентинте во #АвтономнаЗона се сместија ко во свој дом
DSC_2304

Тие не отстапуваат од своите барања и нема да се поместат ни сантим од своите ставови.

Студентинте во #АвтономнаЗона се сместија ко во свој дом. Хармоничниот амбиент го одржуваат вешто преку музика, сликање,учење, дружење, играње најразлични игри и т.н. Тие не отстапуваат од своите барања и нема да се поместат ни сантим од своите ставови. Погледнете ги фотографиите од втората вечер на Филозофскиот факултет.
 Фото: Дарко Стојковски
Посетено 960 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

AnimeHeaven: PriPara Movie: Mi~nna de Kagayake! Kirarin☆Star Live! anime episode Full online free at https://animeheaven.pro boruto anime heaven

Watch Usavich V Episode Full

WCOStream Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

AnimeFreak: Xi Xing Ji: Suming Pian anime episode 20 online free at https://animefreak.ws kiss anime freak

Gogoanimebe xtgem: http://gogoanimebe.xtgem.com/

Bibsonomy: https://www.bibsonomy.org/user/animefreakws