Умрениот човек е ЖИВ

 

Умрениот човек е ЖИВ – Петок, 9-ти ноември, 22:45ч
Игор Џамбазов: “Македонијо прибери се”
#вдахновениот #игорџамбазов

Posted by MAJKA TI I TATKO TI on Friday, November 9, 2018

Содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Посетено 15.089 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2 Episode 24.9 – Digression: Hinata Sakaguchi (https://animeheaven.pro/m/JdPj) Episode Full at AnimeHeaven my anime heaven

My Hero Academia: Two Heroes (Dub) Episode Full at website https://animefreak.ws animefreak one piece