У Скопје живееш, свесен ли си?

skopje noke

После година дена решив онака поштено да искочам у град. Бев прво у Интермецо па во Минус па во Епицентар. ЈАС СЕ ПЕПЛО…

Posted by Lazar Uzunov on Friday, October 27, 2017

baner-latte-595

Посетено 3.847 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!