Што да правите доколку ве нападне Стивен Сигал?

  1. Џабе не губете време да го гледате у очи, нема ништо да прочитате од тие бланко листови.
  2. Никако не се движете околу билијард
  3. Ако сте веќе таму, сами ги скршете билијард-стаповите бидејќи во спротивно ќе ви бидат скршени од глава или грб. Топките веднаш у дупките.
  4. Никако не удирајте со рака
  5. Нити со нога
  6. Секако е џабе
  7. Ако у случај имате пиштол, џабе би е, пошто Стивенчо наш ќе ви го турне од рака со црната билијард топко којашто заборавите да ја пуштите у дупка.
  8. Немој слулчајно да сте земале ќерка негова или жена за заложник. Скапо ќе ве кошта
  9. Пробајте да молите за милост, има шанса да ве помилува и да ве остави понижени…
Посетено 546 пати

Animepahe Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

AnimeHeaven Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Watch anime online for free at WCOStream ben 10 alien force wcostream

DRAMAtical Murder: Data_xx_Transitory (https://animetv.cc/m/WzRe) Episode Full

Allmyfaves: https://www.allmyfaves.com/animefreakws

Digi: https://www.digi.com/support/forum/user/animeflixnl