Африканците почнаа да пристигнуваат во Македонија (ВИДЕО)

По најавата на еден пратеник, кој сакаше да остане заштитен со својот пратенички имунитет, дека еден милион Африканци ќе дојдат во Македонија, репортерот на Фчерашни новости, Кузман Статива, успеа да направи интервју со првиот Африканец кој го најави бранот на уште 999,999 илјади Африканци кои треба да пристигнат.

Што ни изјави тој и како се снајде во Македонија, можевте да видите во епизодата завчера, а истата таа е веќе достапна на платформата наречена јутјуб или јутјубска платформа, како сакате.

Повелете:

Посетено 476 пати

Website https://animebee.to: Watch Garzey's Wing (Dub) animebee Episode 3 anime online

AnimeKisa Watch anime online, English anime online HD

Website https://4anime.biz: Watch ACCA: 13-ku Kansatsu-ka - Regards 4anime Episode Full persona 4 the animation funimation

AnimeHeaven: Arabian Nights: Sindbad no Bouken (TV) anime episode 52 online free at https://animeheaven.pro anime online

Bbs now: https://bbs.now.qq.com/home.php?mod=space&uid=1199206

Topsitenet: https://topsitenet.com/profile/animeflixnl/607089/