Пијандурска слеткоречивост!!!

Уште една од серијата пред-коперациски теоретичари на заговор:

Еден комшија виснат пред коперација, го празни пивото за 12 секудни и вика по продавачката:
-Девојче, донеси ми уште едно пиво, и прекини да ми подметнуваш вакви БОЦИ СО КИСЛОРОД!!!

Посетено 334 пати

AnimeHeaven boruto anime heaven: Watch Log Horizon: Destruction of the Round Table Episode 5 (https://animeheaven.pro/m/ddKZ/ep-5)

GoGoAnime anime gogo: DARLING in the FRANXX Episode 24