Нешто ми се чудни тие женските списанија

cudejki-se-pocetnaСтварно ми се чудни тие женски списанија и магазини. У 99 страни кажуваат стотици теории како тоа мажите се свињи, дебили и кретени, а на последната пишува илјада причини зошто е добро секое сабајле да ги будите со блоуџоб.

SMARTcom MAL banner text

Посетено 385 пати

AnimeHeaven anime heaven org: Watch Attack on Titan Season 3 Part 2 (Dub) Episode 9 (https://animeheaven.pro/m/nxBX/ep-9)

AnimeTV chiang anime tv: That Time I Got Reincarnated as a Slime (Dub) (https://animetv.cc/m/OVe8) Episode 24