Молба до тие што идат на море

Исклучи интернет, телефон ма све исклучиBeach with smiling sun
освен бај-пас.
Кога ќе се вратиш ќе гледаме што си јадел,
колку пива си испил,
какви купачи, какви цицки,
или лак на нозете имаш
колку баклави имаш на стомакот
колку ти е цехот во таверна
Не ни бега тоа.
А додека си таму едноставно заборави не’

Посетено 1.528 пати

Seitokai Yakuindomo Movie 2 Episode Full

Sister Princess: Re Pure (https://animepahe.cc/m/Pd8) Episode 13

Moriarty the Patriot (Dub) (https://animedao.nl/m/B80K) Episode 11

Website https://animeheaven.pro: Watch Dragon Ball GT: A Hero's Legacy animeheaven Episode Full anime heaven site

Flipsnack: https://www.flipsnack.com/gogoanimebe/

Blurb: https://www.blurb.com/user/gogoanimelol