Куче ишарано со маркер, што гадови ќе бевте, бре?!

Ако некому не можеш да му помогнеш, молим те не му одмагај.
Ако со години одминуваш миленици напуштени од своите „господари“ и оставени на милост и немилост, не им прави зло!

Што народ ќе бевме бе, колку злоба во нас може да има за да шарате кучиња кои патем ништо не ви направиле?

Овој чин не е на старец, овој чин е на дете, најверојатно средношколец. Па, старино дали гледате каков пример ѝ  оставате на младината?? Гледаат од вас како убивате, колете, правите… а, сигурна сум дека повеќето од психопатите се старци кои лечат фрустрации врз напуштените миленици. Не велам улични, бидејќи некогаш имале дом… а, сега ги напуштаат.

Не сакам да кудам, можам да судам. Бидејќи злосторството е за осуда. Напакстувањето на невино суштество е за осуда и тоа како!

Кај ќе ви оди душата, бре изроди низаедни!

Посетено 1.433 пати

4Anime: Air Bound (Dub) anime episode Full online free at https://4anime.biz 4anime bleach

AnimeHeaven: You're Under Arrest (Dub) anime episode 4 online free at https://animeheaven.pro anime heaven anime

AnimeBee Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Website https://animeflix.nl: Watch Geobreeders: Breakthrough (Dub) animeflix Episode 4 your name animeflix

Vingle: https://www.vingle.net/posts/3815800

Buzzfeed: https://www.buzzfeed.com/gogoanimelol/