Кој се плаши највеќе од вирусот на вистината? (ВИДЕО)

Ништо не го плаши човекот повеќе од вирус, а кога станува збор за политичар од Македонија, највеќе го плаши вирусот на вистината. Еден таков вирус успеа да открие тимот на Фчерашни новости.

Зошто толку малку се збори за овој вирус, кои се симптомите, последиците и како да се излечат пациентите, имавте можност да погледнете во вчерашната епиозда на Фчерашни новости. Истата веќе е достапна за било-кога-дневно гледање на платформата јутјуб.

Посетено 480 пати

Dog Days' Episode 13

4Anime: JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is Unbreakable (Dub) anime episode 39 online free at https://4anime.biz dubbed anime

AnimeKisa: Armored Trooper Votoms: Case; Irvine anime episode Full online free at https://animekisa.in anime

Watch anime online for free at AnimeHeaven sites like animeheaven

Animeflixnl simplesite: http://animeflixnl.simplesite.com/

Gogoanimelol yolasite: https://gogoanimelol.yolasite.com/