Игор се прости од Ванчо (Видео)

Добрите луѓе завршуваат лошо во животот, а лошите завршуваат уште подобро.
~Игор Џамбазов

 

Оваа песна, Игор ја посвети на својот колега Ванчо Петрушевски.

Posted by MAJKA TI I TATKO TI on Sunday, August 26, 2018

Посетено 9.471 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

AnimeHeaven sites like animeheaven: Watch One Punch Man Episode 12 (https://animeheaven.pro/m/NVL/ep-12)

ANIMEFLIX animeflix initial d: Fire Force Season 2 (https://animeflix.nl/m/LeDm) Episode 24