Фчерашни новости ќе формираат циркус за да им парираат на политичарите (ВИДЕО)

Факт е дека веќе подолг период ниту еден циркус не гостувал во нашата држава. Можеби причината за тоа е дека политичарите им ја земаа работата на циркусантите, па тие се плашат да им парираат. Фчерашни новости решија да ја исправат таа неправда во новата епизода, која ќе може да ја погледнеме оваа недела, 19:30 часот, на Канал 5 телевизија.

Погледнете ја најавата:

Посетено 195 пати

AnimeDao: Yama no Susume: Second Season Specials anime episode 2 online free at https://animedao.nl animedao gintama

AnimeBee: Charge!! Men's Private School anime episode Full online free at https://animebee.to anime to watch

Mazinger Z Movie: Infinity (Dub) Episode Full

Website https://wcostream.cc: Watch Fist of the North Star wcostream Episode 109 wcostream dragon ball

Gitlab: https://gitlab.com/gogoanimebe

Triberr: https://triberr.com/gogoanimebe