Еве ни го МекДоналдс пак, но само како реклама за Светски Куп

Можеби ова е најдобрата реклама што досега се појавила воопшто на некој Светски Фудбалски Куп.  Sирнете ја, можеби ќе се согласите дека е баш така.

[youtube height=”HEIGHT” width=”WIDTH”]https://www.youtube.com/watch?v=Smh0QXSmF-A[/youtube]

Посетено 1.261 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

Anime Twist - Watch anime online, English anime onlineAnime Twist - HD anime for free | TwistMoe

AnimeKisa: Demon City Shinjuku (Dub) anime episode Full online free at https://animekisa.in anime

https://animepahe.cc watch anime free

Website https://animefreak.ws: Watch Black Butler Special (Dub) animefreak Episode Full animefreak latest

Godotengine: https://godotengine.org/qa/user/kissanimemx

Misterpoll: https://www.misterpoll.com/users/1386717